بهترین رنگ کابینت ممبران

بهترین رنگ کابینت ممبران بنا بر سلیقه افراد متفاوت است. درواقع در حوزه دکوراسیون داخلی بهترین انتخاب از فردی به فرد دیگر فرق دارد و هرکس حال و هوایی خاصی را در آشپزخانه خود که از مهم ترین بخش های خانه است ترجیح می دهد. از آنجایی که آشپزخانه ها عمدتا در دید هستند کابینت به یکی از تاثیرگذارترین عوامل در زیبایی خانه تبدیل شده است. نکته مهم اینجاست که تنها انتخاب نوع کابینت کافی نیست و باید به رنگ آن نیز توجه ویژه ای داشته باشید. در این نوشتار قصد داریم رنگ های کابینت ممبران را همراه با تصاویر به شما معرفی نماییم.

بهترین رنگ کابینت ممبران

انتخاب بهترین رنگ بندی کابینت ممبران

رنگ بندی کابینت ممبران از مهم ترین فاکتورهای جذابیت دکوراسیون داخلی است که نباید در آن تک بعدی عمل کنید. وقتی به دنبال یافتن بهترین رنگ بندی برای کابینت خود هستید توجه نمایید که رنگ کابینت باید در هماهنگی کامل با باقی بخش های خانه باشد. به عنوان مثال استفاده از کابینت ممبران رنگ چوب سوخته برای خانه ای که دیوارها و کف آن نیز با پانل رنگ چوب و پارکت تیره دکور شده است هم خانه ی شما را کوچک جلوه می دهد و هم باعث تاریکی و دلگیر شدن فضا می شود. بنابراین پیش از تصمیم گیری عجولانه لحظه ای با ما همراه باشید تا شما را با 10 مدل از بهترین رنگ ها در کاتالوگ رنگ های کابینت ممبران آشنا نماییم.

دانلود کاتالوگ کابینت ممبران

از طریق لینک زیر می توانید جدید ترین کاتالوگ رنگ کابینت ممبران سال 2021 را دانلود نمایید.

نوشته های مشابه

رنگ بندی کابینت ممبران سال 2021؛ تک رنگ

مفتخریم از این که امسال هم کابینت های ممبران سال 2021 کارانا دکور با بالا ترین تنوع توانسته اند رضایت کامل مشتریان عزیز را به خود جلب کنند این کاتالوگ رنگ کابینت ممبران را ابتدا با کابینت های تک رنگ شروع می کنیم تا کسانی که یک دست بودن آشپزخانه را بیشتر می پسندند با این رنگ ها آشنا شوند و سپس به سراغ معرفی بهترین ترکیب رنگهای کابینت ممبران می رویم.

کابینت سفید رنگ ممبران

این رنگ به تازگی مورد اقبال عموم قرار گرفته و اکثر افراد آن را بهترین رنگ بندی روکش ممبران می دانند. اولین دلیل محبوبیت این رنگ کابینت دلزده شدن افراد از رنگ های طبیعی و دومین دلیل خنثی بودن رنگ سفید است که به راحتی با رنگ های دیگر هماهنگ می شود. کابینت ممبران سفید که به هر دو صورت تکی و ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرد را می توان برای انواع آشپزخانه مخصوصا آشپزخانه های کوچک استفاده نمود تا آشپزخانه بزرگتر به نظر برسد.

کاتالوگ رنگ کابینت ممبران

کابینت ممبران شرابی رنگ

اگر می خواهید آشپزخانه ای خاص داشته باشید شرابی بهترین رنگ کابینت ممبران موردنظر شماست. این رنگ لوکس و جذاب برای آن دسته از افراد شجاعی مناسب است که می خواهند خاص جلوه کنند و از تاریک جلوه کردن آشپزخانه خود واهمه ای ندارند. هرچند ترکیب کردن رنگ کابینت ممبران شرابی با سایر رنگ های موجود در خانه کار سختی است اما ارزشش را دارد چراکه این رنگ خانه را بسیار لاکچری و خاص نشان می دهد.

کابینت ممبران رنگ چوب

کابینت ممبران رنگ چوب یا قهوه ای کلاسیک در کابینت ها حتی اگر گاهی اوقات حضورش کم رنگ شود اما باز به قوت قبل بازمی گردد. این علاقه همیشگی به کابینت ممبران نیز منتقل شده که رضایت بسیاری را به دست آورده است. رنگ هایی نظیر قهوه ای روشن، تیره، سوخته، فندوقی و گردویی از این دسته رنگ ها هستند که در انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران مطابق با سلیقه خود باید به آن ها توجه نمایید.

کابینت ممبران رنگ چوب

کابینت ممبران مشکی رنگ

از دیگر رنگ بندی های خاص کابینت ممبران می توان به مشکی اشاره نمود. این رنگ برای آشپزخانه های بزرگ مناسب است و اگر در آشپزخانه های کوچک استفاده شوند فضا را خیلی کوچکتر از آنچه هست نمایش می دهند. اما افرادی هستند که این معایب را به جان می خرند چراکه این رنگ بسیار شیک جلوه می کند.

مشکی

کابینت ممبران طوسی رنگ

از رنگ هایی که اکثرا انتخاب نمی شوند طوسی است. این رنگ طرفداران خاص و همیشگی خود را دارد که طوسی را با انواع رنگ های دیگر در آشپزخانه ترکیب می کنند که نتیجه ای بسیار چشم نواز دارد.

رنگ های کابینت ممبران

در جستجوی بهترین رنگ کابینت ممبران!

انتخاب رنگ از میان رنگ های کابینت ممبران که بسیار زیادند می تواند به سردرگمی و درنتیجه انتخاب اشتباهی گران منجر شود. افرادی که قصد تصمیم گیری در مورد رنگ بندی کابینت ممبران دارند بهتر است ابتدا با یک سری سمپل رنگ ممبران آشنا شده، مقایسه و بررسی های محیطی لازم را داده و سپس اقدام به سفارش نمایند. در ادامه به برخی از محبوب ترین انواع رنگ کابینت ممبران ممبران می پردازیم که ترکیبی از چند رنگ هستند.

بهترین رنگ کابینت ممبران دو رنگ

گاهی اوقات داشتن ترکیبی از دو رنگ در کابینت ممبران به بهترین نحو رضایت شما را جلب می کند. انواع رنگ کابینت ممبران که در توافق با هم قرار دارند را در ادامه به شما معرفی می نماییم چراکه ممکن است بهترین گزینه در  کاتالوگ رنگ کابینت ممبران برای شما نه یک رنگ بلکه ترکیبی از چند رنگ باشد. با ما همراه باشید تا با بهترین این ترکیب ها در رنگ بندی روکش ممبران آشنا شویم.

کابینت ممبران کرم صدفی

یکی از فوق العاده ترین ترکیب رنگهای کابینت ممبران کرم صدفی است که از محبوبیت بالایی مخصوصا میان ایرانیان برخوردار است. کرم صدفی نیز از ترکیب های کلاسیک محسوب می شود و به دلیل آنکه آشپزخانه را بزرگ نشان می دهد بسیار محبوب شده است.

رنگ ممبران

کابینت ممبران کرم استخوانی

ترکیب رنگ کرم و استخوانی برای اکثریت افراد به عنوان بهترین رنگ کابینت ممبران شناخته می شود. دلیل این انتخاب را می توان هم به نمای جذابی که به خانه می بخشد نسبت داد و هم به راحتی در هماهنگ شدن این روکش کابینت ممبران با سایر رنگ های محیط خانه مربوط دانست که هر دو از معیارهای مهم در تعیین رنگ بندی روکش ممبران محسوب می شوند.

کابینت ممبران کرم قهوه ای

از آنجایی که رنگ کرم از مشتقات سفید است در ترکیب با قهوه ای (قهوه ای روشن و قهوه ای تیره) منظره بسیار جذابی ایجاد می کند. این رنگ بندی در روکش ممبران از ترکیب های دیگر پرطرفدارتر است که افراد زیادی آن را برای رنگ بندی کابینت ممبران خود می پسندند.

کابینت ممبران رنگ چوب

سخن پایانی در باب بهترین رنگ کابینت ممبران

همانطور که در بالا اشاره شد انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران چیزی نیست که بخواهید از کنار آن ساده بگذرید و خانه و یا نظر دیگران را الگو قرار دهید. در انتخاب انواع رنگ باید با دقت گزینه های احتمالی موردعلاقه خود را به رنگ هایی که در حداکثر هماهنگی با سایر بخش ها و وسایل خانه ی شما قرار دارند محدود نمایید و سپس اقدام به تصمیم گیری نمایید. شما می توانید رنگ بندی روکش کابینت ممبران خود را به صورت تک رنگ یا دو رنگ انتخاب نمایید بنابراین نیازی به نگرانی نیست چراکه از حق انتخاب خوبی برخوردارید.

البته در کاتالوگ کابینت ممبران علاوه بر رنگ های ذکر شده در این نوشتار، تعداد زیادی رنگ دیگر وجود دارند که می توانید با خیال راحت بررسی و برای روکش کابینت ممبران خود انتخاب نمایید. ممنون از همراهی شما صاحبان سلیقه با کارانا دکوراسیون.

سوالات متداول

بهترین رنگ برای کابینت های ممبران چه رنگی است؟

معقوله ی انتخاب رنگ کاملا سلیقه ای و متناسب با رنگ دیگر اجزای منزل است اما پرفروشترین رنگ در ایران کابینت ممبران سفید است.

در رنگ بندی کابینت ممبران از چه ترکیب رنگ هایی میتوان استفاده کرد؟

بیشترین رنگ بندی های استفاده شده در این نوع کابینت شامل: سفید طلایی، سفید طوسی و کرم قهوه ای است.

از کجا میتوانم کاتالوگ کابینت ممبران را دانلود کنم؟

جدید ترین کاتالوگ رنگ کابینت ممبران سال را2021 در همین صفحه برای دانلود قرار داده ایم میتوانید باکلیک بر روی دکمه دانلود کاتالوگ را دانلود کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا