کابینت ممبران آشپزخانه کوچک : طراحی جدید + مدل 2023

کابینت ممبران برای آشپزخانه کوچک امروزه به دلیل کم تر شدن فضای خانه ها بسیار موردتوجه قرار گرفته است. اگر فکر می کنید چون آشپزخانه تان کوچک است و به همین خاطر نمی توانید دکور مدنظرتان را داشته باشید سخت در اشتباهید. در این متن به شما توضیح خواهیم داد که در چه صورت کابینت ممبران کارانا دکور مناسب آشپزخانه های کوچک شما است و برای انتخاب آن باید چه نکاتی در خصوص قیمت، رنگ، مدل و نورپردازی باید در نظر داشته باشید.

کابینت ممبران آشپزخانه کوچک

طراحی کابینت ممبران آشپزخانه کوچک

با کوچکتر شدن فضای خانه ها و رشد آپارتمان نشینی آشپزخانه ها کوچکتر شدند که این قضیه تا حدی تصمیم گیری برای آنکه چگونه آن ها را به شکلی بهینه دکور کرد سخت نمود. البته دیگر جای نگرانی نیست چراکه فقط باید یاد گرفت چگونه از کمترین فضا بهترین استفاده را داشته باشید. در ادامه به نکاتی که توسط مشاوران کارنا دکور که مشاوره رایگان نیز در اختیارتان قرار می دهند خواهیم پرداخت.

مدل مناسب کابینت ممبران آشپزخانه کوچک

در صورتی که آشپزخانه ی کوچکی دارید بهترین کار این است که مدل های ممبران که دارای نقش و جزئیات کمتر هستند انتخاب کنید. به عبارتی بهتر است که کابینت هایی با طرح ساده برای آشپزخانه ی کوچک خود انتخاب نمایید. در این صورت محیط شما بزرگتر به نظر خواهد آمد. کابینت های شلوغ فضا را از آنچه که هست کوچکتر نشان داده و بیشتر مناسب محیط های بزرگند. بنابراین بهتر است که علاوه بر درب ها از خیر تاج، سرستون و حتی دسته های نقش نگار دار یا درشت نیز بپرهیزید.

طراحی کابینت ممبران برای آشپزخانه کوچک

بهترین ترکیب رنگ کابینت ممبران آشپزخانه کوچک

در کل می توان گفت که ترکیب رنگ های روشن آشپزخانه ی شما را بسیار بزرگ تر نشان می دهد. بنابراین تا به اینجا به شما پیشنهاد شد که طرح کابینت ممبران آشپزخانه کوچکتان را ساده و با ترکیب رنگی روشن مانند سفید در نظر بگیرید.

نوشته های مشابه

نورپردازی کابینت ممبران آشپزخانه کوچک

اگر آشپزخانه شما پنجره دارد باید به شما تبریک گفت چراکه در این صورت محیط غرق در نور بوده و همین باعث بزرگ و دلبازتر دیده شدن آشپزخانه تان می شود. حال اگر خبری از پنجره نیست راهکار دیگری پیش پای شما است: نورپردازی مصنوعی. باید در آشپزخانه ی خود نورپردازی خوبی داشته باشید در این صورت است که نور و کابینت های رنگ روشن و ساده ی شما چنان آشپزخانه ی شما را بزرگتر از حد عادی نشان می دهند که تعجب می کنید. بنابراین اصلا نورپردازی را دست کم نگیرید.

نورپردازی کابینت ممبران برای آشپزخانه های کوچک

ده نکته مهم در طراح کابینت ممبران آشپزخانه کوچک

در این بخش می خواهیم نکاتی طلایی را که نه تنها در انتخاب کابینت، بلکه در کل دکور آشپزخانه به دردتان می خورد را به شما ارائه دهیم. با کارانا دکور همراه باشید.

  1. دکوری زیبا و البته کاربردی : در انتخاب وسایل و کابینت حتما دقت داشته باشید که یک آشپزخانه علاوه بر زیبا بودن باید کاربردی هم باشد. بنابراین در نظر داشته باشید که با انتخاب وسایل دست و پا گیر که صرفا زیبا ولی بی کاربرد هستند، جای خود را تنگ نکنید.
  2. استفاده از وسایلی با قابلیت نصب: از آنجایی که ممکن است نتوانید جای کافی برای کابینت جزیره نداشته باشید بهتر است از وسایلی که قابلیت آویزان شدن یا نصب به دیوار را دارند استفاده نمایید چراکه ممکن است در زمان آشپزی برای گذاشتن وسایل دچار مشکل شوید. این موضوع مخصوصا هنگام مهمانی های بزرگ شما را اذیت خواهد کرد.
  3. از شیشه استفاده نمایید: در صورتی که در برنامه ریزی برای کابینت در تعدادی از کابیت ها از درب های شیشه ای استفاده نمایید چشم اندازی بزرگتر از کابینت ممبران برای آشپزخانه کوچک خواهید داشت. 
کابینت ممبران برای آشپزخانه کوچک
  • وسایل چندکاره بخرید: وسایل آشپزخانه، مخصوصا وسایل برقی جای زیادی می گیرند. تا جایی که می توانید گزینه های کم کاربرد را حذف نمایید و سعی کنید از وسایل چندکاره استفاده نمایید.
  • می توانید جزیره بسازید! شاید عجیب باشد اما اگر فضای شما به حدی باشد که بتوانید از کابینت جزیره هم داشته باشید هم آشپزخانه زیباتری خواهید داشت وهم فضایی اضافی برای گذاشتن وسایل و البته کابینت های بیشتر خواهید داشت.
  • گوشه ها را از یاد نبرید! بله گوشه ها را هم به کار گیرید. بهتر است گوشه ها را به شکلی خلاقانه به کار بگیرید. به عنوان مثال برای آویزان کردن وسیله هاتان.
  • طبیعت را از یاد نبرید: از آنجایی که آشپزخانه تان کوچک و بهینه سازی شده است ممکن است در نگاه اول برای هرکسی شلوغ و به هم ریخته به نظر بیاید. اینجاست که با اضافه کردن رنگ های ملایم و مخصوصا سبز می توانید آرامش و زیبایی طبیعت را به محیط بیافزایید. این موضوع در خصوص انتخاب کابینت نه اما در انتخاب وسایل بهتر است مدنظرتان باشد که از رنگ های ملایم و روشن بیشتر استفاده کنید.
Small kitchen membrane cabinets
  • دو سینک بهتر از یکی: حال که احتمالا جایی برای ماشین ظرفشویی باقی نمانده بهتر است درخواست دو سینک بدهید تا هنگام شستن ظرف ها دچار مشکل نشوید. داشتن دو سینک در آشپزخانه کوچک بسیار کاربردی است.
  • جایی را بی استفاده باقی نگذارید! به نفعتان است که خلاقانه از هر گوشه و فضایی که وجود دارد استفاده نمایید.
  • کابینت سراسری: اگر وسایل داخل کابینت هایتان زیاد است بهتر است از طراحان کارانا دکور بخواهید که کابینت بالا و پایین را به صورت یکسره برایتان طراحی کنند تا فضای بیشتری داشته باشید. البته فقط اگر لازم است.   

قیمت کابینت ممبران آشپزخانه کوچک

از آنجایی که کابینت های انتخابی شما ساده، با جزئیات کم و البته متراژ کمترند جای زیادی برای نگرانی از این بابت باقی نمی ماند. البته شما قطعا می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق و به روز در این خصوص با مشاوران ما که شماره شان را در تصاویر و پایین صفحه مشاهده می کنید تماس بگیرید و به صورت مشاوره رایگان دریافت نمایید.

کابینت ممبران آشپزخانه کوچک کارانا دکور

بهترین کابینت ممبران آشپزخانه کوچک با کارانا دکور

در این متن کاملا به اینکه چه کابینتی را با چه جزئیاتی برای خود انتخاب نمایید پرداختیم. کارانا دکور با خدمت رسانی در تهران و کرج و ارائه مشاوره ی رایگان پیش از خرید ، خیال شما را از هر موضوعی راحت می کند. فقط کافیست تماس بگیرید تا بهترین کابینت برای آشپزخانه کوچک رویایی و کاربردی خود را سفارش دهید. ممنون از همراهی شما با کارانا دکور.

گالری عکس های کابینت ممبران آشپزخانه کوچک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا