میز اداری

میز اداری از موثرترین عوامل در جذابیت دکوراسیون اداری است، اگر برای انتخاب مدل میز خود دچار سردرگمی شده اید ابتدا بهتر است این متن را مطالعه نمایید تا دیدی روشن تر نسبت به پیرامون این مسئله پیدا نمایید.

میز اداری

انتخاب میز اداری

درواقع میز های اداری از اقسام متنوع با سبک های مختلف برخوردار است. وجود گزینه های زیاد برای حق انتخاب زیادی برای خریداران ایجاد می کند. از آنجایی که میز های اداری جزو مهمترین بخش ها در تجهیز دکوراسیون اداری شرکت محسوب می شوند بنابراین درنظر گرفتن زیبایی و البته کارایی آن ها بسیار مهم است. کارکنان طی ساعت های طولانی باید پشت این میزها نشسته و کار کنند بنابراین ارگونومیک بودن میز های اداری علاوه بر صندلی ها بسیار حیاتی است تا از بروز آسیب های فیزیکی در دراز مدت به افراد جلوگیری شود.

انواع میز اداری

درمورد زیبایی معیار اصلی انتخاب سلیقه ی افراد است اما وقتی حرف از کیفیت مدل میز اداری به میان می آید باید در نظر داشته باشید که بدون مشاوره یک متخصص اقدام به خرید نکنید. شما می توانید با کمک شرکت های معتبری که درواقع تولیدی میز اداری هستند انتخاب معقول تری داشته باشید. در ادامه متن با ما همراه باشید تا انواع میز اداری را بررسی نماییم.

خرید میز اداری

میز مدیریت

این میز اداری از مهم ترین بخش های دکوراسیون اتاق مدیریت است. زیبایی و سبک میز مدیریت باید نشان دهنده ی جایگاه مدیریتی باشد. سبک های کلاسیک این میز دارای ابعاد نسبتا بزرگی دارند و همچنین طراحی شیک و ظریف آن چشم هر بیننده ای را خیره می کند. همچنین میز اداری مدرن نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند چراکه افراد زیادی خلاقیت و جدید بودن مدل میز را اولویتشان قرار می دهند.

نوشته های مشابه
انواع میز اداری

میز کارمندی

میز اداری کارمندی و یا کارشناسی در تمامی  سازمان های کوچک و بزرگ در تعداد بالا وجود دارد. مسلم است که این میزها باید از یک هماهنگی و یک شکلی برخوردار باشند. این میزها تعدادی کشو دارند تا کارمندان راحت تر کارشان را انجام دهند. درواقع تولیدی میز اداری انتخابی شما باید به شکلی کاملا اصولی اقدام به ساخت این مدل میز نماید چرا که کارمندان مدت زیادی از روز را پشت آن می نشینند. بنابراین زیبایی و ارگونومیک بودن آن ها باید مدنظر باشد.

میز های اداری

میز پذیرش یا میز منشی

اولین جایی که مراجعین شرکت با آن مواجه می شوند بخش پذیرش است. این میز بنا بر نوع کاربری و میزان استفاده اش می تواند بزرگ یا کوچک باشد. میز پذیرش علاوه بر زیبایی باید کارایی بالایی نیز داشته باشد تا تمام وسایل موردنیاز در دسترس منشی شرکت باشد و همچنین فضای شخصی او حفظ شود.

میز اداری ام دی اف

میز کارگروهی

میز کارگروهی امروزه مورد استقبال شرکت های زیادی قرار گرفته است چراکه هم زیباست و هم از محیط استفاده بهینه تری می کند. مزیت اصلی این مدل میز اداری برقراری ارتباط موثر بین کارمندان و هم تیمی ها است. خلاقیت در این مدل میز های اداری مدرن و استفاده بهینه از محیط به محبوبیت این نوع از میز منجر شده است.

میزهای اداری

میز کنفرانس

میز کنفرانس در ابعاد و طرح های مختلف را می توانید از کارانا دکور سفارش دهید. می توانید این میز را به صورت متصل به میز مدیر و یا به صورت مجزا خریداری نمایید. میزهای مدیریت و کنفرانس چسبیده برای شرکت هایی که فضای کوچکی دارند و جلسه هایی کوچک برگذار می کنند مناسب است.  میز های مخصوص اتاق کنفرانس از چهار نفره شروع شده و خریدار می تواند تا هرتعدادی که لازم دارد به ظرفیت آن بیافزاید.

تولیدی میز اداری

و اما نکات انتخاب مدل میز اداری کدامند؟

انتخاب صحیح مدل و طرح میز اداری که از نظر هزينه نیز مناسب شما باشد از انتخاب های درخور تفکر و مشورت است. بنابرین سفارش میز از تولیدی که علاوه بر زيبايی، کیفیت و هزينه ای معقول داشته باشد از تصمیمات مهم است. در ادامه به نکات قابل توجه در انتخاب میز می پردازیم.

مدل ميز اداری بايد با سمت و رتبه فرد هماهنگ باشد

قطعا انتخاب یک میز کوچک و ساده برای رئیس شرکت و انتخاب یک میز بزرگ و مجلل برای کارمندان از هیچ نظر منطقی، هزینه ای و نمایشی معقول نیست. درست است که زیبایی میز کارمند مهم است اما کاربردی بودن و کیفیت آن قطعا بر زیبایی آن اولویت دارد.

میزهای اداری مدرن

انواع مدل میزهای اداری جدید را از دست ندهید!

کارمندان شرکت شما اکثر وقت خود را پشت میزهایشان می گذرانند بنابراین بهتر است بهترین و استانداردترین و البته جدیدترین میزها را برای آن ها فراهم آورید تا از خستگی آن ها کاسته و به بهره وری آن بیافزایید. تولیدی میز اداری می توانند انواع میزها مانند مدل میز اداری ام دی اف، شیشه ای و غیره و یا سایر میزهای اداری مدرن یا کلاسیک را برای شما بسازد. بنابراین با توجه به بخش ها و وسایل موجود در دکور خود می توانید طرح، رنگ و جنس میزها را برگزینید. در ادامه به عنوان نمونه به دو مورد از انواع مدل و جنس های میزهای اداری پرداخته ایم.

مدل میز اداری ال

مدل میز اداری ال که یک طراحی جدید در دکور کردن اداره ها است می تواند در دو سبک مدرن و کلاسیک اجرا شود. از دلایلی که باعث محبوبیت این مدل شده است فضای بیشتر آن است.در واقع با میزهای اداری ال شما دو میز به جای یک میز دارید. به عنوان مثال یک سمت میز برای کارهای رایانه ای و سمت دیگر مخصوص کارهای اوراقی باشد. همچنین می توانید مدارک را در کشو و کمدهای آن قرار دهید و از دسترسی راحت آن استفاده نمایید.

Office desk

مدل میز اداری ام دی اف

امروزه مدل میزهای ام دی اف و چوبی توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. از آنجایی که قرار نیست مدام دکور شرکت به عنوان مثال اتاق مدیر تغییر کند بنابراین باید جنسی بادوام برای میز انتخاب شود. میزهای اداری MDF از بهترین گزینه ها برای خرید میز محسوب می شود. از اینکه تا به اینجا متن همراه ما بودید ممنونیم. حال وقت آن رسیده که سری به گالری ما بزنید تا پیش از تماس با کارانا دکوراسیون دید بهتری برای انتخاب مدل میز موردنظر پیدا کنید.

گالری عکس میز اداری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا