دکوراسیون اداری

طراحی و اجرا دکوراسیون اداری

کارانا دکور مجرب ترین تیم طراحی و اجرای دکوراسیون اداری با سوابق درخشان و نمونه کار های بینظر با 10 سال سابقه اجرا درکوراسیون های اداری ، آماده ارائه خدمات به سراسر کشور میباشد.

عکس شاخص دکوراسیون اداری

نمونه کار های دکوراسیون اداری کارانا دکور

دکوراسیون اداری؛ از آنجای که  انسان در طول روز بیشتر وقت خود را در محل کار سپری می کند باید به دکوراسیون محیط کار اهمیت بیشتری داده شود زیرا با طراحی محیطی زیبا برای محل کار خود میتوان با روحیه و انگیزه بالا کارها را انجام داد. بیشتر افراد که در ادارات مشغول به کار هستند محیط کار آنها ساده طراحی شده است اما کار کردن در یک محیط شیک و زیبا تاثیر زیادی در کار کارمندان ادارات دارد محل کار خانه دوم تلقی می شود همان طوریکه به دکوراسیون داخلی خانه توجه می شود باید به طراحی دکوراسیون اداری نیز توجه شود تا کار کنان اداری هنگام کار احساس آرامش و راحتی کنند.برای داشتن یک دکوراسیون شیک اداری باید به رنگ دیوار ها، نور، و قرار گرفتن چیدمان  میزاداری و مبلمان توجه کرد.

دکوراسیون اداری

چگونه یک محیط اداری شیک طراحی کنیم ؟

اگر به دنبال طراحی مدرن وشیک برای فضای اداری هستید باید این را بدانید که  مهم ترین عنصر در زیبایی دکوراسیون اداری رنگ محیط است. اغلب برای جلوگیری از خستگی و کسل کننده بودن محیط برای دیوار ها از رنگی شاد و روشن استفاده می کنند تا علاوه بر روشنایی وداشتن محیطی شاد باعث افزایش روحیه برای کار کنان ایجاد شود.

میز و صندلی اداری استاندار که رنگ متناسب با محیط را دارند انتخاب کنید که هم باعث زیبایی فضای دکوراسیون داخلی اداری و هم در حفظ سلامتی شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی و درستی کارهای خود را انجام دهید.مبلمان اداری را باید طوری انتخاب کرد که هم شیک و مدرن باشند و هم جای کمی را اشغال کنند. برای بالا بردن زیبایی محیط اداری استفاده از گل و گیاه زینتی  امریست بدهی که علاوه بر تصویه هوا و زیبایی، باعث آرامش شما نیز می شود.

دکوراسیون اداری کلاسیک

دکوراسیون اداری کلاسیک یک سبک با اصالت است که پرطرفدار ترین نوع دکوراسیون اداری میان طراحان دکوراسیون داخلی اداری هم محسوب می شود و استفاده از آن به شدت توصیه می شود.

مبلمان های استفاده شده در این طرح مانند یک اثر هنری هستند جنس آنها از چوب است که باعث گرما بخشیدن به محیط اداره می شود. شما می توانید از متریال شیشه و چوب های با نقش و نگار مختلفی در این در طرح استفاده کنید تا جذابیت بیشتری به محیط کار خود بدهید. طراحی داخلی اداری کلاسیک را بیشتر برای ادارات بزرگ و فضاهای باز تر به کار گرفته می شود با انتخاب این سبک می توانید طراحی  دکوراسیون اداری خود را تا حد زیادی متفاوت از دیگران کنید.

دکوراسون کلاسیک اداری

دکوراسیون اداری مدرن

دکوراسیون ادای مدرن، یکی از محبوب‌ترین و رواج‌دارترین مدل‌های دکوراسیون در دنیای امروز است. این نوع دکوراسیون با استفاده از اشیاء، رنگ‌ها و طرح‌های ساده، شیک و جذاب، فضایی با احساس مدرنیته، تمیزی و سادگی ایجاد می‌کند. در ادامه به برخی از ویژگی‌های دکوراسیون ادای مدرن می‌پردازیم:

  1. استفاده از رنگ‌های صاف و نوازشی: در دکوراسیون ادای مدرن، اغلب از رنگ‌های صاف و نوازشی مانند سفید، خاکستری، مشکی و سبز کم‌رنگ استفاده می‌شود. این رنگ‌ها، فضا را باز و پاک می‌کنند و به آن یک حس سادگی و شیکی می‌بخشند.
  2. استفاده از مواد خام و طرح‌های ساده: این نوع دکوراسیون، از مواد خام مانند بتن، سنگ، چوب و فلز برای ساخت اشیاء استفاده می‌کند. طرح‌های ساده و کم‌جزئی در این نوع دکوراسیون مورد استفاده قرار می‌گیرند، به صورتی که شکل و اندازه اشیاء بسیار ساده و شیک باشد.
  3. استفاده از نورپردازی مناسب: در دکوراسیون ادای مدرن، نورپردازی مناسب از جمله ضروریات است. استفاده از لامپ‌های LED و نورپردازی مناسب، فضا را بازتر و شیک‌تر می‌کند.
  4. استفاده از مبلمان شیک و ساده: مبلمان در دکوراسیون ادای مدرن، باید شیک و ساده باشد. انتخاب مبلمان با طرح‌های ساده و روان، کم‌جزئی و با کیفیت بالا، به فضا حس شیکی می‌بخشد.
  5. استفاده از اشیاء دکوراتیو ساده: در دکوراسیون ادای مدرن، استفاده از اشیاء دکوراتیو ساده و کم‌جزئی، فضا را بازتر و شیک‌تر می‌کند. انتخاب گلدان‌های ساده، تزیینات دیواری با طرح‌های ساده و چراغ‌های شیک و ساده، به فضا حس مدرنیته و شیکی می‌بخشد.

در کل، دکوراسیون ادای مدرن با استفاده از اشیاء، رنگ‌ها و طرح‌های ساده، فضایی با احساس مدرنیته، تمیزی و سادگی ایجاد می‌کند. استفاده از مواد خام، نورپردازی مناسب و انتخاب مبلمان و اشیاء دکوراتیو با کیفیت بالا، به فضا حس شیکی و مدرنیته می‌بخشد.

دکوراسیون اتاق اداری کوچک

 برای دکوراسیون اتاق های کوچک اداری با توجه به فضای محدودی که وجود دارد باید به چیدمان آن به طور صیح انجام گیرد تا فضا کمتری را اشغال  شود. باید از میزهای که مخصوص فضاهای کوچک هستند استفاده شود این میزها کم عرض و مرتفع هستند که دارای کشوو در زیرآنها محیط خالی وجود دارد.

ملبان که در اتاق یا محیط ادارات کوچک در نظر گرفت می شود نباید بزرگ باشد بهتر است طوری چیدمان شود تا کارمندان به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در دکوراسیون اداری کوچک از یک رنگ واحد استفاده نکنید و رنگ های روشن متنوعی را به کار ببرید یکی از مهم ترین مسئله در طراحی دکوراسیون ادارات کوچک رنگ دیوارها، کفپوش و سایر وسایل می باشد. برای دیوار ها بهتر است از رنگ روشن استفاده شود این نوع رنگ ها در بزرگ و روشن تر شدن فضا موثر است.

دکوراسیون اداری اتاق کوچک

اجزای دکوراسیون اداری

هر نوع دکوراسیونی از در کنار هم قرار گرفتن یک سری از اجزا و المان ها تشکلی می شود که علاوه بر نوع چیدمان این المانها در کنار هم، زیبایی خاص هرکدام می تواند تاثیر مستقیم را بر جذابیت ظاهری در کوراسیون بگذارد در این بخش از مقاله به معرفی مهم ترین عوامل و اجزای دکوراسیون های اداری شیک می پردازیم که تاثیر بسیاری در جذابیت بصری دفتر کار ایفا می کنند.

میز اداری

در طراحی دکوراسیون داخلی اداری میز اداری یکی از مهم ترین عنصر محسوب می شود پس بهتر از هنگام خرید  در انتخاب طرح و رنگ میزادراری حساسیت لازم را به خرج داد. میز های اداری اگر به درست انتخاب شوند طرح و مدل آ نها در زیبای و کارایی دیزاین اداری نقش بسیاری دارند. در ساخت میز های اداری از متریال های مختلفی استفاده می شود نظیر ام دی اف، چوب و شیشه که هریک از این ها جذابیت خاص خودشان را دارند.

میز های اداری امروزه به دو سبک مدرن و کلاسیک طراحی می شوند که مدل میزهای مدرن توجه اغلب افراد را به سمت خود جلب کرده است.  با توجه به این که طراحی دکوراسیون داخلی  قرار نیست مدام تغییر کند بنابراین بهتر است میز اداری را از جنس مرغوب و بادوام  انتخاب کنید.

میز

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری نوع جدا کننده است برای بهینه سازی از فضای اداری مورد استفاده قرار می گیرد که امروزه در طراحی دکوراسیون اداری مدرن گنجانده می شود. پارتیشن های اداری قابلیت جابه جای ونصب آسان را دارند. پارتیشنن ها را میتوان در اتفاعات متفاوتی نصب کرد و به در خواست مشتریان ارتفاع را کم یا زیاد کرد.

متریال استفاده شده در ساخت پارتیشن ها اغلب شیشه، چوب و فلزاتی مانند آلومینیوم  هستند.پارتیشن های اداری علاوه بر زیبایی یک راه ارزان و اقتصادی برای ایجاد فضای جداگانه اداری برای کارمندان است.در محیط های اداری که میزان نور کم است از پارتیشن های شیشه ای استفاده می شود و در محیط های که نیازمند به فضای شخصی بیشتری باشد از پارتیشن های  ام دی اف و نیمه ام دی اف استفاده می شود.

پارتیشن اداری

میز کنفرانس

مهم ترین بخش مبلمان اداری مدرن برای یک شرکت میز کنفرانس است به دلیل اینکه مذاکرات با شرکای تجاری در آنجا برگزار می شود. هر دفتر به یک میز کنفرانس احتیاج دارد زیرا مهمترین قرارها و گفتگو ها بروی این میز انجام می شود اهمیت استفاده کردن از این میز در شرکت ها  باید امری جا افتاده باشد.

از مهمترین ویژگی  که در زمان  خرید میز کنفرانس به آن باید توجه کرد اندازه آن است، میز با اندازه اتاق مطابقت داشته باشد تا همه شرکت کنندگان بتوانند به آسانی وراحت  در اتاق نشسته و حرکت کنند.یک نکته بسیار مهم  این است که ، در جلسات و کنفرانس های بسیار رسمی از میز کنفرانس  ترکیبی یا غیر شیشه ای استفاده می شود.

میز کنفرانس

شلف اداری

شلف های اداری  با کاربرد های متفاوت یکی از المان های بسیار مهم و کاربردی در دکوراسیون اداری محسوب می شوند. استفاده از شلف ها در محیط اداری علاوه بر زیبای باعث نظم و طبقه بندی صیحح پرونده های اداری هم می شود. شلف های اداری  به عنوان ایفا گر نقش اساسی در فرم دهی فضا اداری یکی از انتخاب های سخت برای مدیران محسوب می شود. شلف های که از ارتفاع کم و تم یکسانی برخوردار هستند بسیار منحصر به فرد تر و فضای اداری شما را شکیل تر می کنند. شلف ها را بسته به بودجه مالی، سبک دکوراسیون، ابعاد و اندازه و در نهایت سلیقه شخصی کاربر میتوان خریداری و نصب کرد.

شلف اداری

کابینت اداری

کابینت های اداری نیز جزوی از دکوراسیون اداری هستند که برای نظم دهی به پروندها و وسایل های اداری در  شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند. اما متریال استفاده شده در این کابینت ها می توانند متفاوت باشد این بستگی به سبکی دارد که برای محیط داخلی اداره در نظر گرفته اید.

مهم ترین نکته که برای کابینت های اداری باید به آن دقت کنید کیفیت و دوام کابینت هاست به دلیل اینکه افراد زیاد از این کابینت ها استفاده می کنند وسیله های ضروری و غیر ضروری درآن قرار می دهند بهتر است جنس مرغوب به کار گرفته شود . کابینت های اداری چون در ظاهر ادارات قرار دارند آنها را در مدلهای زیبا تهیه کنید

کمد اداری

کمد اداری کی از پرکاربرد ترین کالاها در محیط ادار است این وسیله برای نگهداری از اسناد و مدارک، فایل ها ، کاغذها درآنها مورد استفاده قرار می گیرد. این کمد ها از نظر شکل ظاهری، کارایی و جنس در انواع گوناگونی طراحی و تولید می شوند.

مهم ترین نکته در مورد خرید این کمد ها آن است که بدانید در کدام محیط اداری قرار است استفاده کنید در این صورت می توانید در ابعاد متناسب با آن محیط انتخاب کنید. رنگ کمد اداری نیز یکی از نکاتی است که باید به آن توجه شود سعی کنید رنگی را انتختاب کنید که بادیگر رنگ های دکوراسیون همخوانی داشته باشد. اصولا در طراحی چیدمان اداری رنگ خنثی بیشترین کاربرد را دارد.

کمد اداری

کمد دیواری اداری

کمد دیواری از تجهیزاتی است که برای جلو گیری از شلوغی و نظم دهی به اتاقهای ادارات بر روی دیوارها نصب می شود . کمد دیواری ها در طرح و  رنگ های مختلفی تولید می شوند شما میتوانید از بین این طرح های متنوع طرح مناسب با دکوراسیون اداری خود را انتخاب کنید.

کمد دیواری اداری برای کارکنان درجه یک شرکت باید به گونه ای طراحی شود که علاوه بر زیبایی و رعایت نکات ایمنی برای نگهداری  سند و مدارک سری امکاناتی نظیر قفسه های برای کتاب ، محلی برای نگهداری البسه مانند کت وشلوار هم در نظر گرفته شود.سعی کنید از کمد هایی استفاده کنید که تنها ویژگی آن ها زیبایی نباشد. بلکه بتوانند فایل های مختلفی را در خود جای بدهند، عمق و ابعاد آن ها به اندازه کافی با توجه به اسناد و مدارک شما باشد.

کمد دیواری اداری

دکوراسیون اداری؛ اتاق مدیریت

 دکوراسیون اتاق مدیریت یکی از مهم ترین قسمت ها در طراحی دکوراسیون داخلی اداری محسوب می شود. اتاقت مدیریت به علت اینکه افراد مهم و جلسات مهم در آن تشکیل می شود توجه ویژی که به این قسمت می شود باید با نهایت دقت وحساسیت کار اجرا شود. انتخاب سبک مناسب برای دکوراسیون مسلزم توجه به نکاتی مربوط به محیط است. اول باید ابعاد فضا را بررسی کرد مثلا طراحی داخلی اداری کلاسیک مناسب ابعاد کوچک نیست اگر کار شما نیاز مند کارتیمی و تعامل بیشتر است بهتر است از سبک مدرن استفاده کنید.نور پردازی و رنگ اتاق مدیریت هم یکی از نکاتی است که باید به آن توجه کنید

دیزاین اداری اتاق مدیریت

دکوراسیون لابی اداری

در بدو ورود به هر ساختمان اداری فضای به عنوان لابی در نظر گرفته می شود که این فضای عمومی مورد استفاده افراد مختلفی قرار می گیرد بنابراین باید به گونه ای طراحی شود که نیاز افراد تامین شود. لابی های اداری به دو دسته نشیمن و نگهبانی تقسیم می شود که این قسمت از لابی شامل میز ، صندلی و سایر امکانات رفاهی می باشد.در بعضی از لابی های ادارات قسمت نشیمن از مبل ، کاناپه و میز جلو یمبل استفاده می کنند تا مراجعین بتوانند در زمان انتظار برای استراحت زمانی را درآنجا سپری کنند.

چیدمان لابی اداری

چیدمان اداری؛ اتاق کنفرانس

اتاق کنفرانس یک اتاق معمولی نیست بلکه جلسات مهم درآن برگزار می شود و تصمیمات سر نوشت سازی درآن اتخاذ می شود به همین  دلیل یکی از فضاهای است که در هر شرکت از اهمیت بالای برخوردار است. دکوراسیون اتاق کنفرانس تاثیرات زیادی در افزایش درآمد گذاشته و باید دارای یک فضای ایده آل همراه با امکانات ، فناوری و تجهیزات مورد نیاز برای همه افراد حاضر در کنفرانس باشد.

خوب است بهترین اتاق از نظر دکوراسیون اداری در شرکت را به این امر اختصاص دهید.در دکوراسیون اتاق کنفرانس باید آکوستیک کردن اتاق را هم در نظر گرفته، از این رو نصب پنل ها ی آکوستیک در اتاق کنفرانس می تواند کمک کننده باشد.

دکوراسیون اداری اتاق کنفرانس

اجرای دکوراسیون اداری با کارانا دکور

شرکت کارانا دکور با تیم متشکل از مهندسین و طراحان کاملا مجرب و کارگاه های با تجهیزات حرفه ای در سطح تهران  حاضر به همکاری با شرکت ها و سازمان های اداری در تمامی پرژوه های طراحی، ساخت واجرا دکوراسیون های  داخلی اداری  در طرح های کلاسیک و مدرن می باشد

 در صورت تمایل شما می توانید با کارشناسان شرکت کارانا دکور ارتباط برقرار کنید تا به صورت رایگان به شما در مورد طرح مد نظرتان مشاوره بدهند. مزیت کارانا دکور پشتیبانی پس از اجرای طرح است و در صورت وجود هر گونه مشکل پس از اتمام کار  می توانید با کارشناسان کارانا دکور تماس برقرار کنید تا در صدد رفع مشکل شما اقدام کنند. 

خدمات مشابه طراحی دکوراسیون اداری در کارانا دکور
دکمه بازگشت به بالا